BETSOBETTE BANKALARDAKİ MİNİMUM YATIRIM:

maradonabet giriş
bankalar yatırım hakkında bilgi

BETSOBETTE BANKALARDAKİ MİNİMUM YATIRIM: betsobet sitesinde yapacağınız yatırımlar sizleri hiçbir şekilde zora sokmayacak şekilde ayarlanmıştır. Bu sayede kolay bir şekilde yatırımlarınızı sağlayabilirsiniz. Diğer siteler gibi yatırım ve çekimlerinizde  hiçbir sıkıntı ve sorun ile karşılaşmanız mümkün değildir. Rahatlık ile istediğiniz yatırım ve çekimleri dakikalar içerisinde gerçekleştirmek mümkündür. 


betsobet sitesinde sizlere sunulan ödeme yöntemi ve limitlerinden bahsedilecektir. 


(CMT/PAPARA/JETON/PAY FİX/ECOPAYZ) bu ödeme yöntemini kullanmak istiyorsanız minimum yapmanız gereken yatırım 50 tl dir.  Sağladığını yatırım  ardından hesabınıza geçme süresi 1 ila maximum 5 dakika arasıdır. 


 


   - (HAVALE)  Betsobetin  sizlere sunduğu bir diğer hızlı ve kolay ödeme yöntemi ise havaledir. Havale ile yapacağınız yatırımda minimum  200 tl yatırım sağlayabilirsiniz. Bu ödeme yöntemi de oldukça hızlıdır. 1 ila maximum 5 dakika içerisinde paranız hesabınıza aktarılacaktır. 


 


 


(CEPBANK)betsobet üçüncü olarak sizlere cepbankile ödeme yöntemi sunmuştur. Bu sayede diğer ödeme yöntemlerinden yatırım sağlayamadığınız takdir cepbank sayesinde yatırım sağlayabilirsiniz. Yapacağınız bu yatırım  yönteminde minimum 100 tl yatırım ile başlamanız gerekmektedir. Bu yatırım yönteminde bankalar arası bazı durumlarda sıkıntı yaşandığı için 10 dakika içerisinde hesabınıza aktarım sağlanmaktadır. 


 


      (KREDİ KARTI, BANKA KARTI, KRİPTO PARALAR)Betsobetin sizlere sunduğu 4. ve son ödeme yöntemlerinden biri de genellikle tercih edilen bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde işinizi 2 tık daha kolaylaştırır. Sizlere verilen bilgileri direk doldurduktan sonra anından yatırımınızı sağlayabilirsiniz. Bu ödeme yönteminde minimum yapmanız gereken yatırım 50 tl dir. Bu ödeme yönteminde 1 ila 5 dakika arasında bankanızdan hesabınıza yatırım sağlanacaktır.